Nie tylko dla Strongmanów. Spotkanie dla mężczyzn w Lubinie

Salezjanie z parafii św. Jana Bosko w Lubinie zapraszają mężczyzn na spotkanie z Donaldem Turbittem, emerytowanym strażakiem, amerykańskim biznesmenem z Nowego Jorku, ewangelizatorem podróżującym po całym świecie.

Celem spotkania, zatytułowanego „Mężczyzna Silny Duchem”, jest zachęta do budowania męskiej tożsamości i dojrzałości w duchu wiary. Spotkanie odbędzie się 30 marca (niedziela) o godz. 19.00 w sali teatralnej pod kościołem św. Jana Bosko w Lubinie (ul. Jana Pawła II 58).

Donald Turbitt jest zaangażowanym katolikiem, członkiem Katolickiej Koordynacji Odnowy Charyzmatycznej w USA, a także liderem Mężczyzn św. Józefa – amerykańskiego ruchu zrzeszającego mężczyzn-katolików oraz przedstawicielem Promise Keepers (Opiekunowie Obietnicy). Przez 20 lat był koordynatorem wspólnoty przymierza „God’s Love”. Prowadził misje i konferencje w całej Nowej Anglii, Europie Wschodniej (Polska i Ukraina), Afryce, ostatnio także w Wietnamie i na Syberii. Swoją posługę kieruje przede wszystkim do mężczyzn.