Radio MARYJA i Telewizja TRWAM o świętowaniu Niedzieli - audycje

„Dlaczego i jak należy świętować Niedzielę?"
"Niedziela jest Boża i nasza"

Dnia 28 czerwca 2011 r. na wizji Telewizji TRWAM i falach Radia MARYJA widzowie i słuchacze mieli możliwość uczestniczyć w „Rozmowach niedokończonych”. Do toruńskiego studia zostali zaproszeni przedstawiciele powstałego w Diecezji Legnickiej Społecznego Ruchu Świętowania Niedzieli: pan Bogdan Orłowski – przewodniczący NSZZ Solidarność Zagłębia Miedziowego, ks. dr Bogusław Wolański – dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Legnickiej Kurii Biskupiej i diecezjalny duszpasterz małżeństw i rodzin w Diecezji Legnickiej, oraz ks. dr hab. Bogusław Drożdż – sekretarz generalny I Synodu Diecezji Legnickiej. Zapraszamy do wysłuchania audycji, którą w Radiu MARYJA prowadzili państwo Elżbieta i Leszek Polakiewiczowie, a w Telewizji TRWAM o. Waldemar.

Z telewizji TRWAM: www

Ze studia radiowego: www